Jak odbywają się zajęcia?

Zajęcia instrumentalne mają charakter indywidualny. Odbywają się regularnie raz w tygodniu i trwają jedną godzinę zegarową -60 minut.
Dodatkowo prowadzimy zajęcia grupowe w kilkuosobowych zespołach.
CENA CZESNE MISIĘCZNE - 380 zł

Zajęcia rytmiki i umuzykalnienia dla dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu i są dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci:
Dla 3-4-latków trwają 15-20 minut
Dla 5-6-latków – 30 minut

CENA CZESNE MISIĘCZNE - 300 zł

Efekty nauki prezentujemy na finałowych koncertach semestralnych oraz w naszym  studiu nagrań.  Wszystkie popisy uczniów będą rejestrowane techniką video i prezentowane w mediach społecznościowych.

Popis uczniów

Zobacz popis uczniów który odbył się 19 lutego 2023 roku w sali Róża Wiatrów na terenie 10 LO w Toruniu. Podsumowanie jednego semestru nauki w naszej szkole.
Wspólna droga daje efekty i możliwości, popis był tego wspaniałym przykładem. Od 6 miesięcy doskonalicie swoje umiejętności nauki gry na instrumencie. Bardzo Wam za to dziękujemy.

Zapisz się na zajęcia

Umów się na zupełnie darmowe, pierwsze spotkanie.

mapa dojazdu

Toruńska Szkoła Perkusji mieści się w ​Budynku B
 X Liceum Ogólnokształcące, ul. Plac Świętej Katarzyny 9 w Toruniu.
Wejście w lewym budynku "B" Liceum na szczycie od strony internatu.
Telefon +48 697 153 985

biuro czynne

Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 18:00

Szkoła czynna